36. Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Dozwolone do 21 / Upto21

26-28 września 2019 | Warszawa

Wstęp wolny

Jury młodzieżowe

Piotr Mróz

Cześć! Nazywam się Piotrek i chodzę do CXXII Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Domeyki. Uczęszczam do klasy o profilu matematyczno – fizycznym. Aktualnie jestem redaktorem naczelnym szkolnej telewizji IgnaśTV. Pasjonuję się fotografią i historią II wojny światowej. Z filmem stykałem się w życiu nie raz, a podczas działalności w telewizji szkolnej często sam biorę kamerę do ręki.

Kinga Leśniewska

Na co dzień uczę się w CXXII LO im. Ignacego Domeyki. Uwielbiam sport, a w szczególności pływanie i akrobatykę. Jestem ratownikiem wodnym, a pomaganie ludziom to moja pasja. W wolnym czasie lubię zrelaksować się przy dobrym serialu lub filmie. Moje zainteresowanie fotografią sprawia, że przywiązuję szczególną wagę do kompozycji i detali.

Franciszek Gurba

Cześć, nazywam się Franek, mam 17 lat i uczę się w CXXII Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie. Moje pasje to lotnictwo, fotografia i podróże. W wolnym czasie chętnie oglądam filmy poruszające ważne problemy społeczne.

Janusz Michalik

Nazywam się Janusz, mam 18 lat i jestem uczniem CXXII LO im Ignacego Domeyki. Od 6 lat jestem człowiekiem szkolnej telewizji Ignaś TV. Interesuje się grafiką, filmem oraz tai chi. W wolnym czasie uczę się matematyki.

Natalia Markowska

Jestem uczennicą CXXII LO. im. Ignacego Domeyki, uczęszczam do klasy o profilu matematyczno-biologiczno-chemicznym. Moją pasją jest teatr i fotografia. Ukończyłam dwa kursy fotografii, jeden ogólny, a drugi z fotografii portretowej. Uwielbiam działać prospołecznie i współpracować z moimi rówieśnikami.

Kinga Kornacka

Od września licealistka. Fascynuje ją film i teatr, w których poszukuje głównie emocji i prawdy. Lubi czytać książki, podróżować i podziwiać podwodny świat.

Zgłoś swój film do kolejnej edycji festiwalu:

Pokazy festiwalowe odbędą się w 10 dzielnicach Warszawy:

Organizatorzy:

Współorganizatorzy:

Dofinansowano ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury