Żabie kłopoty – Animowany film, który został wyróżniony w konkursie

Redakcja

11 stycznia, 2024

Wyróżnienie w konkursie przypadło filmikowi o nazwie „Żabie kłopoty”. To przedstawienie rysunków dziecka, gdzie postacie się poruszają. W efekcie otrzymujemy ciekawą historyjkę o przygodach małej żabki. Filmik z pewnością zachwyci nie tylko dzieci, lecz także dorosłych. 

Żabie kłopoty

Stworzenie własnego filmiku na podstawie rysunków z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Animacja filmowa pozwala rozwijać kreatywność maluchów i uczy ich nowych rzeczy. Stworzenie własnego dzieła to ogromna duma dla dziecka. Także rodzice są dumni z poczynań pociechy. „Żabie kłopoty” to filmik przygodowy, który trwa trochę ponad dwie minuty, mimo to robi wrażenie. Żabka przeżywa tutaj różne przygody w codziennym życiu. Mierzy się z niewielkimi problemami i wychodzi z nich cało.

Wyróżnienie w konkursie

Wyróżnienie w konkursie na ciekawy filmik na YouTube pokazuje dzieciom, że można rozwijać swoje talenty. Animacja filmowa to show dla dużych i małych. Mogą ją oglądać nie tylko najmłodsze maluchy, lecz także starsze osoby. Stworzenie animacji przebiega często pod okiem osoby dorosłej, która zna się na nowoczesnych technologiach. Film „Żabie kłopoty” to ciekawe opowiadanie, które uzyskało wyróżnienie w konkursie. Warto zachęcać pociechy do tworzenia własnych rysunków i animacji. Rysowanie to czynność, która uczy malucha wielu nowych rzeczy i pozwala wyrażać swoje emocje. Nic więc dziwnego, że dzieci uwielbiają sięgać po kartki i kredki. 

Tutaj znajdziesz cały filmik, który warto obejrzeć:


Polecane: