Międzynarodowy Festiwal Filmowy

Upto21 to konkurs filmowy dla młodzieży do 21 roku życia. Celem konkursu, który odbywa się corocznie, jest wyłonienie najlepszych młodych filmowców na świecie. Festiwal jest otwarty dla wszystkich rodzajów filmów z całego świata, ale koncentruje się również na zachęcaniu twórców filmowych z własnej społeczności – osób w wieku od 16 do 21 lat.

3 dni festiwalu

Pokazy filmowe przez 3 kolejne dni (czwartek, piątek i sobota) od 10:00 do 22:00 w czterech różnych miejscach w Warszawie. Wieczorem konkursu jury przyzna nagrody zwycięzcom. Zawodnicy, którzy nie wygrają, zostaną uhonorowani za swój udział i ciężką pracę.

Wyjątkowe doświadczenie festiwalowe

Doświadczenie festiwalowe nie jest nową koncepcją, ale ideą festiwalu z naciskiem na kreatywność i sztukę jest. Ta idea wciągającego, kreatywnego doświadczenia dla wszystkich doprowadziła do sukcesu tegorocznego festiwalu, który wyprzedany został od tygodni. Festiwal jest otwarty dla wszystkich kategorii filmów, które eksplorują kino w sposób urzekający nasze zmysły. Niezależnie od tego, czy chcesz poznać filmy dokumentalne, czy stworzyć thriller akcji, możemy zaoferować Ci coś wyjątkowego i inspirującego!

Festiwal Filmowy

Festiwal odbywa się w centrum Warszawy, a na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Na seanse również nie ma wstępu. Istnieje kilka biletów na wydarzenia, podczas których można zobaczyć najbardziej wyczekiwane filmy, spotkać się z twórcami, zdobyć autografy i obejrzeć pozakonkursowe premiery filmów. W konkursie najlepszego filmu krótkometrażowego w Polsce co roku rywalizuje blisko 3000 młodych ludzi poniżej 21 roku życia. Zarejestruj się za darmo już dziś i zacznij przesyłać swój krótki film!